Oferta

oferta

W naszej kompleksowej ofercie usług stomatologicznych znajdziecie Państwo szereg zabiegów, dzięki którym Państwa zęby będą zdrowe i silne. Stomatologia zachowawcza i kosmetyczna, chirurgia czy też konsultacje w zakresie ortodoncji i protetyki to tylko niektóre ze świadczeń, jakie realizują nasi lekarze zatrudnieni w gabinecie działającym na terenie miasta Poznań.

Każdy stomatolog zapewnia swoim pacjentom dokładny i kompleksowy przegląd stomatologiczny, na podstawie którego podejmowana jest decyzja o dalszym przebiegu leczenia. Oferujemy szeroki zakres usług, które mają na celu poprawę stanu uzębienia pacjenta: likwidację wad zgryzu, poprawę koloru i kształtu uzębienia, usunięcie próchnicy, a także ekstrakcje zębów. Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej – nasi dentyści z uwagą i empatią podchodzą do najmłodszych pacjentów, dzięki czemu dzieci bezstresowo przechodzą swoje pierwsze wizyty w gabinecie stomatologicznym. Szybka reakcja stomatologa na podstawie przeglądu uzębienia dziecka oraz cech jego zgryzu pozwala na zastosowanie adekwatnych działań, owocujących dobrym stanem zdrowia zębów w przyszłości.

Stomatolodzy z doświadczeniem

Każdy dentysta pracujący w naszym gabinecie w Poznaniu to najwyższej klasy specjalista, dzięki czemu macie Państwo pewność, że nawet bardzo skomplikowane zabiegi stomatologiczne będą przeprowadzane sprawnie i bezboleśnie. Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, mogą więc Państwo być pewni, że zabiegi przeprowadzane są z wykorzystaniem najnowszych metod i zachowaniem najwyższych standardów. Dentysta przyjmujący pacjenta konsultuje z nim (lub rodzicami w przypadku dzieci) konieczność przeprowadzenia określonych zabiegów, a ponieważ respektujemy w pełni prawa pacjentów – informowanie pacjenta przez dentystę jest u nas podstawowym działaniem. Wysokiej jakości usługi realizujemy z wykorzystaniem najlepszego dostępnego na rynku sprzętu. Nasz gabinet znajdujący się na terenie Poznania posiada nowoczesne oraz przyjazne dla pacjentów wnętrza. Natomiast każdy z naszych lekarzy to życzliwy oraz komunikatywny stomatolog, który sprawi, że wizyta będzie bezstresowa, także dla najmłodszych pacjentów.

Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi usługami stomatologicznymi realizowanymi przez nasz Gabinet w Poznaniu. Prosimy wybrać interesujący Państwa dział z menu po prawej stronie.

Nasi specjaliści
stom-s-wolnySebastian Wolny

To najwyższej klasy specjalista, doceniany przez swoich pacjentów głównie ze względu na to, że wszystkie wykonywane przez niego zabiegi (...)

stom-a-dwAnna Dębska - Wolny

W roku 1999 ukończyła z wyróżnieniem Wydział Lekarski II Akademii Medycznej w Poznaniu. Od ukończenia stażu w Instytucie Stomatologii pracuje zawodowo (...)